18V PowerSelect sistēma

18 V sistēmas akumulatora instrumenti "PowerSelect" apvieno instrumentus zāģēšanai, urbšanai un skrūvēšanai. Uzticama, augsta precizitāte un ergonomika. Lieliskus rezultātus nodrošina augstas veiktspējas baterijas 5.2 Ah un bezoģļu motora EK-TEC kombinācija.

Sistēmas instrumenti "PowerSelect" atšķiras ar dinamiku, komfortu un efektivitāti. 36 mēnešu pilna garantija «SERVICE viss iekļauts", attiecas ne tikai uz akumulatora instrumentiem, bet arī uz baterijām un lādētājiem, tas iepriecinās jebkuru profesionāli.

 

Jaunās iespējas ko sniedz "PowerSelect"

Lai piedāvātu FESTOOL klientiem individuālu un ekonomiski izdevīgu izvēli mēs iedalām akumulatora instrumentus trīs komplektācijās: BASIC, ENERGY un PLUS vai SET! Tiem, kas sāk strādāt ar akumulatora instrumentiem mēs piedāvājam PLUS vai SET komplektāciju, kas ietver instrumentu sisteinerī ar piederumiem un akumulatorus ar lādētāju. Komplektācijā BASIC akumulatori un lādētājs neietilpst, tāpēc tā ir piemērota tiem, kas jau lieto Festool akumulatora instrumentus un var izmantot esošos lādētājus un akumulatorus. Gadījumā, ja nepieciešams iegādāties papildus akumulatoru vai lādētāju tos var nopirkt par izdevīgu cenu bez pārmaksas. Iegādājoties instrumentu ar akumulatoriem un lādētāju komplektācijā PLUS vai instrumentu komplektācijā BASIC un ladētāju ar akumulatoriem atsevišķi cena ir vienāda. Jaunās komplektācijas ļauj Jums optimizēt komplektāciju un dod iespēju ietaupīt pat 40% līdzekļu. Šo sitēmu esam nosaukuši par  POWERSELECT!

 

Iegādājoties POWERSELECT 18V akumulatora instrumentus, Jūs varat ietaupīt līdz pat 40%

Pirms POWERSELECT

Pirms "PowerSelect" sistēmas ieviešanas, pat tad, ja mūsu klientiem bija 5 akumulatora instrumenti, tie bija nepieciešami vēl kāds, tad bija jāpērk pilns komplekts "Plus" vai "Set". Tādējādi darbnīcā uzkrājot neizmantotus akumulatorus un lādētājus. Tādējādi pagājušajā gadā akumulatora instrumenti "Festool" ar 4,2 Ah baterijām varēja izskatīties šādi:

 Ar POWERSELECT

 

Ar POWERSELECT 18V Jūs ietaupāt 1390 EUR (ar PVN)

Ietaupījums 36%

Iepriekš minētajā piemērā redzams, ka ar jauno "PowerSelect" sistēmu, nav nepieciešami 5 pilni komplekti, Jūs varat izvēlēties vienu "Plus" un četrus "Basic" komplektus. Šāda izvēle ļaus ietaupīt 1390 eiro, ieskaitot PVN, kas ir par 36%izdevīgāk, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Ja jūs izvēlaties citus instrumentus aprēķinus monetārās un procentu veidā var atšķirties no datiem, kas ietverti šajā piemērā. Piemērā tika salīdzinātas mazumtirdzniecības cenas un piederumu klāsts instrumentiem 2014. un 2015. gadā.

 

Un "PowerSelecT" vēl nav iespēju robeža. Starp citām priekšrocībām akumulatora instrumentos "Festool" ir - Bezogļu motors EK-TEC, lielākas ietilpības akumulators, un 36 mēnešu pilna garantija "SERVICE viss iekļauts".

Mūsu produktu klāstā ir parādījies jauns, ietilpīgs akumulators 5.2 Ah. Pateicoties optimālai kombinācijai baterija un bezogļu motors EK-TEC "Festool" akumulatora instrumenti izceļas starp citiem ar savu jaudu, efektivitāti un ilgu kalpošanas laiku. Piemēram: aptuvenais skrūvju skaits ko ir iespējams ieskrūvet ar vienu uzlādi, izmantojot T18 + 3 skrūvjmašīnu sausā priedes koksnē ir > 1800 skrūves.

Profesionāliem instrumentiem nodot atbilstošu pakalpojumu līmeni. Mūsu pakete garantijas serviss "SERVICE viss iekļauts" ir uz 36 mēnešiem. Tas sniegs Jums profesionālu servisu. Tātad gadījumā, ja būs nepieciešams remonts, mēs nomainīsim bezmaksas arī šādas daļas (akumulators, oglītes, uc). Garantijas paketē ir iekļauta nozagšnas aizsardzība, par ko klientam nav papildus jāmaksā. Nozagto instrumentu, garantijas periodā, varat atjaunot par 100 eiro. "SERVICE viss iekļauts" atiecas arī uz akumulatoriem un lādētājiem.

Atpakaļ

Kontakti

T.: 25126487, 29213702
Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006, Latvija