SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS!

Festool akumulatora instrumenti: zāģēšanai, skrūvēšanai un urbšanai izceļas ar augstu darba ražību, ilgmūžību, precizitāti un ērtībām. Garantijas pakete SERVICE all-inclusive nodrošina papildus priekšrocības un drošību. Šajā rudenī mēs varam Jums piedāvāt vēl izdevīgāk: izmantojot mūsu speciālo piedāvājumu, jūs varat iegūt instrumenta bāzes versiju, akumulatoru vai lādēšanas ierīci ar 50 % atlaidi. Piedāvājums ir spēkā no 01.09.2015 līdz 30.11.2015 vai kamēr prece ir noliktavā.

 

FESTOOL 18V AKUMULATORU INSTRUMENTIEM!

18 V BASIC INSTRUMENTS PAR PUSCENU

Iegādājoties 18 V akumulatoru SET vai PLUS versiju, Jums ir iespēja nopirkt 18 V BASIC instrumentu ar 50 % atlaidi.

  • Atlaide tiek aprēķināta no Festool bāzes cenas
  • Instrumentu 18 V BASIC ar 50 % atlaidi varat iegūt pērkot 18 V PLUS vai SET instrumentu: HKC 55 Li-Basic, TSC 55 REB Li-Basic, BHC 18 Li-Basic, C 18 Li-Basic, T 18+3 Li-Basic, DRC 18/4 Li-Basic, PDC 18/4 Li-Basic, DWC 18-2500 Li-Basic, DWC 18-4500 Li-Basic, PSC 420 EB Li-Basic, PSBC 420 EB Li-Basic.

AKUMULATORS VAI LĀDĒŠANAS IERĪCE PAR PUSCENU

Iegādājoties 18 V BASIC akumulatoru instrumentu, Jūs varat saņemt pašu ietilpīgāko akumulatoru BPC 18 5,2 Ah-Li Ion, kurš ir Festool sortimentā vai lādēšanas ierīci TCL 3 230-240 V ar 50 % atlaidi.

  • Atlaide tiek aprēķināta no Festool bāzes cenas.
  • Akumulators vai lādēšanas ierīce ar 50 % atlaidi var saņemt instrumenta pirkšanas brīdī - 18 V BASIC: HKC 55 Li-Basic, TSC 55 REB Li-Basic, BHC 18 Li-Basic, C 18 Li-Basic, T 18+3 Li-Basic, DRC 18/4 Li-Basic, PDC 18/4 Li-Basic, DWC 18-2500 Li-Basic, DWC 18-4500 Li-Basic, PSC 420 EB Li-Basic, PSBC 420 EB Li-Basic.

 

18 V PowerSelect sistēma

Lai piedāvātu FESTOOL klientiem individuālu un ekonomiski izdevīgu izvēli mēs iedalām akumulatora instrumentus trīs komplektācijās: BASIC, ENERGY un PLUS vai SET! Tiem, kas sāk strādāt ar akumulatora instrumentiem mēs piedāvājam PLUS vai SET komplektāciju, kas ietver instrumentu sisteinerī ar piederumiem un akumulatorus ar lādētāju. Komplektācijā BASIC akumulatori un lādētājs neietilpst, tāpēc tā ir piemērota tiem, kas jau lieto Festool akumulatora instrumentus un var izmantot esošos lādētājus un akumulatorus. Gadījumā, ja nepieciešams iegādāties papildus akumulatoru vai lādētāju tos var nopirkt par izdevīgu cenu bez pārmaksas. Iegādājoties instrumentu ar akumulatoriem un lādētāju komplektācijā PLUS vai instrumentu komplektācijā BASIC un ladētāju ar akumulatoriem atsevišķi cena ir vienāda. Jaunās komplektācijas ļauj Jums optimizēt komplektāciju un dod iespēju ietaupīt pat 40% līdzekļu. Šo sistēmu esam nosaukuši par POWERSELECT.

 

Un PowerSelect vēl nav iespēju robeža. Starp citām priekšrocībām akumulatora instrumentos Festool ir - Bezogļu motors EK-TEC, lielākas ietilpības akumulators, un 36 mēnešu pilna garantija "SERVICE viss iekļauts". Mūsu produktu klāstā ir parādījies jauns, ietilpīgs akumulators 5.2 Ah. Pateicoties optimālai kombinācijai akumulators un bezogļu motors EK-TEC "Festool" akumulatora instrumenti izceļas starp citiem ar savu jaudu, efektivitāti un ilgu kalpošanas laiku. Piemēram: aptuvenais skrūvju skaits, ko ir iespējams ieskrūvēt ar vienu uzlādi, izmantojot T18 + 3 skrūvjmašīnu sausā priedes koksnē, ir > 1800 skrūves.

Profesionāliem instrumentiem tiek dots atbilstošs pakalpojumu līmenis. Mūsu pakete garantijas serviss "SERVICE viss iekļauts" ir uz 36 mēnešiem. Tas sniegs Jums profesionālu servisu. Tātad gadījumā, ja būs nepieciešams remonts, mēs nomainīsim bezmaksas arī šādas daļas (akumulators, oglītes, uc). Garantijas paketē ir iekļauta nozagšanas aizsardzība, par ko klientam nav papildus jāmaksā. Nozagto instrumentu, garantijas periodā, varat atjaunot par 100 eiro. "SERVICE viss iekļauts" atiecas arī uz akumulatoriem un lādētājiem.

Atpakaļ