Koksnes labošana

Dabīgi un videi draudzīgi produkti drošai lietošanai. Mēs piedāvājam koksnes labošanas, atjaunošanas materiālus, lai samazinātu ražošanā kokmatreālu pārpalikumus, samazinot izmaksas un palielinot peļņu. Mūsu piedāvāto produktu klāstā ir daudzpusīgi koksnes labošanas, atjaunošanas materiāli. Mērķa grupa aptver visus segmentus kokapstrādes rūpniecībā, piemēram, kā mēbelēm, logiem, durvīm, grīdām, kāpnēm, veidņiem, līmētām brusēm, parketam.

 

Termošpaktele

Labākais risinājums koksnes labošanai. Tā ir elastīga, spēcīga un tajā pašā laikā noturīga.

Termošpaktele ir piemērota visu veidu koku detaļām, kā grīdām, mēbelēm, logiem, durvīm un t.t.  Tā ir piemērota visu veidu koku šķirnēm, vienalga, cietiem vai mīkstiem, tumšiem vai gaišiem kokiem.  Mēs piedāvājam termošpakteli ar dažādām cietības pakāpēm un krāsu toņiem, kā rezultātā ir iespējams atrast lielisku saderību. Turklāt mūsu Termošpaktele sevi ir lieliski pierādījusi, būvindustrijā, veidņu atjaunošanā un labošanā.  

 

Wood Mastic pulverveida špaktele

Wood Mastic pulverveida špaktele ir profesionāls, augstas kvalitātes produkts, kas ideāli iederās mūsu videi draudzīgajā koksnes atjaunošanas programmā. Špaktele ir piemērota defektiem līdz 1.5cm, ka arī lieliski der zaru aizpildīšanai, skrāpējumiem un plaisām. Pateicoties augstajai kvalitātei, tā ir piemērota visu veidu defektu labošanai, bet pārsvarā tiek izmantota mēbeļu un grīdas segumu ražošanas industrijās.

Ir trīs veidu Wood Mastic pulverveida špaktele:
●  B2 (standarta)
●  B3 (Ātri žūstoša)
●  P340 (Lēni žūstoša)

     

 

Wood Filler gatavā špaktele

Tradicionālā gatavā špaktele ir ar smalkgraudainu struktūru. Špakteļmassa ir gatava lietošanai, viegli uzklājama un pēc tam viegli apstrādājama. Wood Filler ir arī videi draudzīgs produkts, un garantē to, ka tas ir lietotājam nekaitīgs produkts. 

Wood filler gatavā špaktele, galvenotkārt, tiek izmantota mazāku defektu labošanai, mēbeļu ražošanas industijā, un koksnes atjaunošanai starpslīpēšanā. Gatavā špaktele ir ekonomiska alternatīva citiem koknes labošanas, atjaunošanas produktiem. 

    

Novoryt vaski

Vasku izmantošana ir ļoti viegla un ātra labošanas metode. Novoryt vaski ir pieejami 2 veidos, cietie un mīkstie vaksi, un mums ir iespēja piedāvāt aptuveni 60-70 standarta krāsu toņus, no abiem veidiem. Speciālie krāsu toņi tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Daudzveidīgā krāsu izvēle, ļauj vieglāk piemērot perfektu toni priekš attiecīgā koka. 

Mīkstie vaski ir piemēroti maziem skrāpējumiem, plaisām, zariem, mēbeļu, logu un durvju ražošanā.​

Cietie vaski ir piemēroti lielāku defektu labošanai, jo pēc izkausēšanas tie sacietē.

Atpakaļ

Kontakti

T.: 25126487, 29213702
Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006, Latvija