Mežs ienāk Jelgavā 2019

17/04/2019
Mežs ienāk Jelgavā 2019 Šajā saulainajā pavasara dienā Kosters piedalījās Latvijas Meža dienu ietvaros informatīvi izglītojošajā pasākumā “Mežs ienāk Jelgavā 2019”. Meža dienas jau ir kļuvušas par pavasara tradīciju, ko arī šogad organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultāte, sadarbojoties ar meža nozares organizācijām un uzņēmumiem.

Šoreizs par “Mežs ienāk Jelgavā” galveno norises vietu izvēlēta Jelgavas Pasta sala. Visas dienas garumā visi interesenti var iepazīties ar meža apsaimniekošanas ciklu – no augsnes sagatavošanas līdz pat koksnes ieguvei un tālākai pārstrādei.

Uzņēmums Kosters Meža dienu apmeklētājiem demonstrēja praktiski un izskaidroja profesionālo naglošanas instrumentu Paslode darbību. Katrs, kurš vēlējās varēja pats pamēģināt kā ir strādāt ar Paslode naglotāju un pat sanaglot putnu būrīti.

Bija patīkami par lielo interesi no apmeklētāju puse un itsevišķi prieks par to, ka ļoti daudz apmeklētāju bija tieši skolēni un studenti.

Pasākums radīts ar mērķi izglītot sabiedrību par meža apsaimniekošanu, tās nozīmi meža produktivitātes un vērtības paaugstināšanā, turklāt praktiski parādot, ka meža apsaimniekošana nav tikai koku ciršana, bet pasākumu kopums, kas nodrošina ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un kokrūpniecību Latvijā.

Atpakaļ

Kontakti

T.: 25126487, 29213702
Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006, Latvija