STARMIX putekļu sūcēji

STARMIX putekļu sūcēji Kompaktie Starmix putekļu sūcēji profesionālai lietošanai, izmantojami gan sausai, gan slapjai uzkopšanai. Ļoti labi piemēroti universālajiem darbiem būvniecībā dažāda veida instalācijas darbos, galdniecībās un mēbeļu ražošanā ar elektroinstrumenta pieslēgšanu - urbšanas, slīpēšanas, griešanas darbos.

Profesionālie putekļusūcēji no Starmix dot lietotājam augstu veiktspēju, funkcionalitāti un ilgmūžību. Pamats tam ir konsekventa kvalitatīva filozofijas īstenošana "Ražots Vācijā". Starmix putekļsūcējus izstrādā un ražo "Electrostar Gmbh" uzņēmuma galvenajā birojā Švābijā. Tie ir pakļauti daudzām stingrām kvalitātes pārbaudēm saskaņā ar starptautiskajiem standartiem.

STARMIX ISP "iPulse" putekļsūcēju sērija
(MITRAI un SAUSAI uzsūkšanai)
Neierobežotas darba iespējas! Ar savu viedo impulsa filtra attīrīšanas sistēmu, iPulse tehnoloģija garantē pastāvīgi tīru filtru, saudzējot lietotāju no darba ražības zudumiem un nosūcamā gaisa daudzuma pārtraukumiem ar nemainīgu augstu uzsūkšanas jaudu.
Ideāls partneris lielākajiem darba izaicinājumiem.
Kontaktligzda elektroinstrumentu pievienošanai. Elektroinstrumenta tālvadības funkcija atvieglo darbus ar elektroinstrumentiem urbjot, frēzējot, slīpējot vai zāģējot darbnīcā vai būvlaukumā.
 
 
STARMIX ISC "Compact" putekļsūcēju sērija
(MITRAI un SAUSAI uzsūkšanai)
Ar augstu uzsūkšanas lietderību un vislielāko elastību dažāda veida darbu veikšanai.
Putekļsūcējs ar automātisko impulsa filtra attīrīšanu darbam ar elektroinstrumentiem urbšanas, frēzēšanas, slīpēšanas vai zāģēšanas darbos darbnīcās vai būvlaukumos, kur ir augsta putekļu emisija.
 
 
STARMIX NSG uClean putekļsūcēju sērija
(MITRAI un SAUSAI uzsūkšanai)
Kad izpildāmo darbu dažādība ir sevišķi svarīga! Universālais profesionālais putekļsūcējs darbiem ar normālu vai zemu putekļu emisiju. Darbam ar elektroinstrumentiem urbšanai, frēzēšanai, slīpēšanai vai zāģēšanai, darbnīcās un būvlaukumos vai telpu un teritorijas uzkopšanas, tīrīšanas darba zonās. Sērija, kas apvieno augstākās kvalitātes sniegumu ar ergonomisku, pievilcīgu dizainu, kā arī daudzas citas noderīgas funkcijas.
 
STARMIX NTS eSwift putekļsūcēju sērija
(MITRAI un SAUSAI uzsūkšanai)
Tur kur ir nepieciešams ātrums, tad tur ir eSwift! Īpaši kompakts desmitcīņnieks ātrai lietošanai ar zemu putekļu emisiju. Elektroinstrumentu putekļsūcējs darbnīcās vai būvlaukumā, garāžā vai pagrabā.
Atpakaļ

Kontakti

T.: 25126487, 29213702
Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006, Latvija