Par mums

SIA Kosters ir instrumentu un iekārtu tirdzniecības un rokas elektroinstrumentu, dārza tehnikas iekārtu servisa uzņēmums, kurš dibināts 1994. gadā un galvenais darbības pamats ir piedāvāt augstas kvalitātes preci atbilstoši sadarbības partneru vajadzībām un prasībām, nodrošinot augstu pēcpārdošanas servisu un apkalpošanu.

SIA Kosters tirdzniecības programma ietver plašu slīpmateriālu un abrazīvo materiālu sortimentu, profesionālos rokas elektrointrumetus, naglošanas un skrūvēšanas instrumentus mēbeļu, dažādu koka plātņu, koka konstrukciju māju ražošanā, būvniecībā, metālapstrādē un remontservisā.

Mēs piedāvājam slīpmateriālus un abrazīvos materiālus sia Abrasives Industries AG (Šveice), naglošanas un skavošanas instrumentus no firmas Paslode (ASV), Haubold (Vācija), spīles un saspiešanas instrumentus no Bessey (Vācija), stiprināšanas risinājumus no Spit (Francija), ultraskaņas mazgāšanas iekārtas no Finnsonic Ltd. (Somija), mazgāšanas iekārtas no Oy Aqua Clean Ltd. (Somija), profesionālos rokas elektroinstrumentus Bosch (Vācija), Festool (Vācija) un Hitachi (Japāna), rokas instrumentus no kompānijas Wera (Vācija).

Mēs būsim priecīgi ar Jums sadarboties un esam pārliecināti, ka izvēle izmantot SIA Kosters pakalpojumus sevi attaisnos un būs abpusēji izdevīga!

 

SIA Kosters
valdes priekšsēdētājs
Juris Juhņevičs

    

Atpakaļ

Kontakti

T.: 25126487, 29213702
Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006, Latvija