Slīpmateriāli kokapstrādei un metālapstrādei

sia ABRASIVES INDUSTRIES AG slīpmateriāli

SIA Kosters sadarbojas ar vienu no pasaules līderiem elastīgo slīpmateriālu izgatavošanā no Šveices sia Abrasives Industries AG.

Pateicoties sia Abrasives Industries AG slīpmateriāliem mūsu klienti iegūst izgatavojamās produkcijas kvalitātes un ražīguma pieaugumu, samazina ražošanas pašizmaksu un iegūst apmierinātus klientu. sia Abrasives Industries AG zināšanas un pieredze abrazīvo materiālu un to sistēmu piegādē ļauj izprast un gūt priekštatu par katra pasaules tirgus īpašām prasībām un nepieciešamībām. sia Abrasives Industries AG veiksmes pamats ir kvalitāte, apmācība un konsultantu zināšanu augstais līmenis, tirdzniecības marka un serviss. Tas nodrošina ideālu visu resursu izmantošanu, jauninājumu un zināšanu nodošanu klientiem.

Video par sia Abrasives Industries AG kompāniju:

 

Lai klientiem piedāvātu pareizos slīpmateriālus, vispirms mēs uzzinot klienta ražošanas prasības un īpatnības, izvēlamies tieši viss piemērotāko abrazīvo materiālu un apmācam klientu pareizi tos izmantot.

sia Abrasives Industries AG slīpmateriālu sortiments pilnīgi aptver abrazīvo materiālu pielietošanas iespējas sākot no individuāliem abrazīviem materiāliem līdz pat kompleksām slīpēšanas sistēmām - slīpēšanas platlentes plātņu kalibrēšanai un slīpēšanai, slīplentes maliņu un profila slīpēšanai kokapstrādē, dažāda veida slīpmateriāli metālapstrādei, sintētisko materiālu slīpēšana, laivu un jahtu būvē un remontam u.c. materiāli virsmu slīpēšanai un apstrādei.

 

   

   

   

Atpakaļ