Paslode naglošanas un skavošanas instrumenti

Naglošanas un skavošanas instrumenti profesionāļiem ar augstākajām kvalitātes, darba drošības un darba ražības prasībām!


Kosters piedāvā pasaules līderi koka konstrukciju un detaļu stiprināšanas Paslode instrumentus.

Ar Paslode instrumentiem var tikt veikti profesionāli darbi - kokapstrādē, paneļu māju izgatavošanā, būvniecībā, mēbeļu ražošanā, iepakošanas materiālu izgatavošanā, dažāda veida koka konstrukcijas montāžas darbos.

Paslode ir slavena ne tikai ar pneimatiskiem instrumentiem, bet šī kompānija ir pionieris pasaulē, kas jau vairāk nekā 20 gadus piedāvā impulsa naglošanas un skavošanas instrumentus, kas darbojas no neatkarīga enerģijas avota - nav nepieciešams kompresors ar saspiestā gaisa cauruļvadiem un elektrības pieejamība. Šie gāzes naglotāji ir ļoti populāri ar savu profesionālo kvalitāti, drošumu, precizitāti, darba ātrumu un ilgmūžību. Strādājot ar Paslode impulsa instrumentiem palielinās darba efektivitāte, izpildīmā darba ātrums, kas savukārt samazina darba izmaksas!

Par visiem Paslode instrumentiem mēs nodrošinam regulāru apmācību, iekārtu un materiālu precīzus piedāvājumus atbilstoši sadarbības partneru vajadzībām un prasībām, kā arī pēcpārdošanas servisu un apkalpošanu.

Atpakaļ