Naglošanas un skavošanas instrumentu serviss

Piedāvājam remontu pneimatiskajiem un impulsa (gāzes) naglošanas, skavošanas instrumentiem. Pirms remontu veikšanas mēs katram instrumentam veicam diagnostiku pēc kuras mēs noskaidrojam instrumenta bojājumus un remonta izmaksas, kuras tiek saskaņotas ar klientu. Diagnostika ir maksas pakalpojums (diagnostikas izmaksas ir atkarīgas no instrumenta veida un patērētā darba laika). Diagnostikas izmaksas tiek iekļautas kopējās remontu izmaksās, ja klients piekrīt instrumentu remontēt.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu darbu un novērstu tehniskās dīkstāves naglošanas un skavošanas darbos, nepieciešams veikt naglošanas, skavošanas instrumentu regulāru diagnostiku un apkopi. Ja instrumentam savlaicīgi tiek nomainītas dilstošās detaļas un veikta regulāra apkope, tas palīdz izvairīties no negaidītām dīkstāvēm dēļ instrumentu bojājumiem.

Mēs veicam visu Paslode, Haubold un Spit instrumentu garantijas un pēcgarantijas remontu. Bojāto detaļu nomaiņa notiek tikai ar oriģinālām jaunām detaļām.

Paslode Impulsa (gāzes) naglotājiem un skavotājiem ir īpaši svarīga regulāra apkope, lai to darbība būtu bez pārtraukumiem.

 

Paslode Impulsa naglotāja IM90/Ci un IM100/Ci apkopes video:

 

Paslode Impulsa naglotāja IM350/90 CT apkopes video:

 

Paslode Impulsa apdares naglotāja IM65 F16 apkopes video:

Atpakaļ

Kontakti

T.: 25126487, 29213702
Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006, Latvija